Szczegóły oferty

Inspektor specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Jacobs

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Location: Warszawa
Nr ref.: BI 0007NH

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektora specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, potwierdzone udziałem w ww. specjalności w co najmniej dwóch zadaniach (zamówieniach, umowach), obejmujących nadzór nad projektowaniem i wykonaniem lub wykonaniem robót budowlanych o wartości robót budowlanych co najmniej 10 mln zł brutto każde.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie stałej analizy dokumentacji opracowywanej przez Wykonawcę, w tym opiniowanie dokumentacji w zakresie swoich kompetencji,
  • nadzór nad postępem prac wykonawcy robót i ich egzekwowanie zgodnie ze standardami oraz warunkami kontraktowymi,
  • sporządzanie raportów pozwalających na rozliczenie stron, w tym w zakresie dotacji unijnych,
  • stały kontakt z inwestorem oraz innymi stronami zaangażowanymi w realizację inwestycji,
  • rozwiązywanie problemów i sporów,
  • rozpatrywanie roszczeń Wykonawcy,
  • udział w spotkaniach oraz w odbiorach i testach
Oferujemy
  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • termin rozpoczęcia: jak najszybciej
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.

Poznaj

Jacobs

26

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Dlaczego Jacobs?

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową.

Bierzemy udział w projektach z m. in. zakresu projektowania mostów i tuneli, portów morskich i lotnisk, laboratoriów, centrów B+R czy kompleksowego planowania miast.

Jacobs zatrudnia ponad 70 000 pracowników na całym świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1996r, nasze biura znajdują się w Krakowie i w Warszawie. Od ponad 3 lat budujemy w Krakowie Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudnionych jest już blisko 600 inżynierów oraz 600 specjalistów różnych branż w ramach Centrum Usług Wspólnych.

Więcej

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja
Krok Rozmowa telefoniczna (z testem j. angielskiego)
Krok Spotkanie z Managerami/Liderami
Krok Decyzja
Więcej