Szczegóły oferty

Inspektor ds. naruszeń ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

ZWIĄZEK ARTYSTÓW WYKONAWCÓW STOART

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2800 PLN

Artykuł Inspektor ds. naruszeń ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - inne zawody: Przedstawiciel handlowy
  • wykształcenie: mile widziane średnie i wyższe staż pracy - nie wymagany, prawo jazdy kat. B znajomość obsługi komputera, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • Zawieranie umów generalnych dot. odtwarzania utworów muzycznych i słowno-muzycznych. Prowadzenie kontroli dot. publicznego odtwarzania muzyki. Elastyczny czas pracy. Oferta dostępna w sali E, C, G. Kontakt z pracodawcą - e-mail: bpajak@stoart.org.pl Miejsce pracy teren woj. dolnosląskiego i treny ościenne

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).