Podstawowe informacje

inspektor ds. instalacyjno - energetycznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa TERESA

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - inspektor ds. instalacyjno - energetycznych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: budowlane - umiejętności: komputer - obsługa
  • MS OFFICE
  • wykształcenie średnie budowlane, uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w branży instalacyjno inżynieryjnej w umiejętności obsługi komputera (Word Excel, Norma) znajomość kopsztorysowania

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zagadnień związanych z gospodarką energetyczną, kontrola działalności firm świadczących, dokonywanie przeglądów budynków

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys zawodowy ( CV).

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0982 |wykształcenie średnie budowlane, uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w branży instalacyjno inżynieryjnej w umiejętności obsługi komputera (Word Excel, Norma) znajomość kopsztorysowania

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018