Szczegóły oferty

Inspektor ds. instalacyjno - energetycznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa TERESA

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4500 PLN

Artykuł inspektor ds. instalacyjno - energetycznych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane - umiejętności: komputer - obsługa
  • MS OFFICE
  • wykształcenie średnie budowlane, uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w branży instalacyjno inżynieryjnej w umiejętności obsługi komputera (Word Excel, Norma) znajomość kopsztorysowania

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zagadnień związanych z gospodarką energetyczną, kontrola działalności firm świadczących, dokonywanie przeglądów budynków

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys zawodowy ( CV).

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0982 |wykształcenie średnie budowlane, uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w branży instalacyjno inżynieryjnej w umiejętności obsługi komputera (Word Excel, Norma) znajomość kopsztorysowania

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).