Podstawowe informacje

Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

REUS S.C. D.ROIL&A.ROIL

OFERTA NIEAKTUALNA

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
11-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 25 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • Uprawnienia Inspektora BHP Mile widziane doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zagadnień z zakresu: BHP, PPOŻ, ochrona środowiska w zakładzie produkcyjnym

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018