Podstawowe informacje

Informatyk

Urząd Miejski w Wasilkowie

OFERTA NIEAKTUALNA

Wasilków, Podlaskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3900 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Informatyk

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne
  • administrowanie systemami operacyjnymi - Microsoft Windows 10, Windows Server 2016, pracującymi w środowisku domenowym i lokalnym

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie systemem informatycznym Urzędu Miejskiego w Wasilkowie, współdziałanie przy opracowywaniu, uaktualnianiu i wdrażaniu Polityki Bezpieczeństwa w Urzędzie, administrowanie kontem urzędu w systemie Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia, e PUAP, administrowania i rozbudowa BIP, asministrowanie domenami internetowymi wykorzystywanymi w Urzędzie, przygotowywanie programów komputeryzacji Urzędu i nadzór nad ich wfrażaniem, prowadzenie ewidencji licencji na oprogramowanie i kontrola ich legalności, analiza formalna i merytoryczna projektów umów na usługi informatyczne wykonywane w Urzędzie i rozliczanie ich realizacji, zapewnienie utrzymania sprzętu komputerowego Urzędu w dobrym stanie technicznym, w tym wykonywanie przeglądów, wykonywanie drobnych napraw sprzętu komputerowego i koordynacja spraw w zakresie wykonywaniawiększych remontów i usuwania awarii.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017