Szczegóły oferty

Informatyk

MAT-BUD Materiały Budowlane Kazimierz Kula

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł informatyk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: informatyczne - umiejętności: Znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows
  • Znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie kierunkowe, sprawna obsługa pakietu Office, znajomość budowy komputera, znajomość systemów MS Windows, podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i aktualizacja sklepów internetowych, diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych, wsparcie użytkowników w obsłudze aplikacji, wykonywanie prostych projektów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, zarządzanie usługami Google. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze. Elastyczny czas pracy

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).