Podstawowe informacje

informatyk

MAT-BUD Materiały Budowlane Kazimierz Kula

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - informatyk

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: informatyczne - umiejętności: Znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows
  • Znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie kierunkowe, sprawna obsługa pakietu Office, znajomość budowy komputera, znajomość systemów MS Windows, podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i aktualizacja sklepów internetowych, diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych, wsparcie użytkowników w obsłudze aplikacji, wykonywanie prostych projektów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, zarządzanie usługami Google. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze. Elastyczny czas pracy

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018