Szczegóły oferty

Informatyk (nr 3087)

Regionalne Centrum Informatyki

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Informatyk (nr 3087) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące, typ: informatyczne
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Niezbędne wykształcenie: średnie zawodowe o profilu informatyka lub teleinformatyka Wymagania niezbędne: znajomość podstawowych zagadnień dotyczących funkcjonowania systemów operacyjnych rodziny MS Windows znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym Wymagania dodatkowe: podstawowa znajomość języka angielskiego - dokument potwierdzający nie jest wymagany. umiejętność rozwiązywania problemów umiejętność pracy w zespole Niezbędne wykształcenie: średnie techniczne o specjalnościach informatycznych lub teleinformatycznych, mile widziane wykształcenie wyższe o podobnych profilach Dodatkowe informacje: umiejętność pracy w grupie, łatwość publicznej wypowiedzi, umiejętność sprawnego pozyskiwania nowej wiedzy, inicjatywa w podejmowaniu zadań, gotowość do wyjazdów służbowych, mile widziana wiedza z zakresu wdrażania systemów informatycznych wspierających zarządzanie dziedzin takich jak: finanse, logistyka, kadry.

Zakres obowiązków:

  • * udział w przygotowywaniu oraz prowadzeniu szkoleń z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych * realizacja wsparcia technicznego z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych * bieżące pozyskiwanie wiedzy z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania przydzielonych systemów informatycznych.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dokumenty: a) życiorys /CV/, b) list motywacyjny, c) dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/, d) dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/, e) przebieg kariery zawodowej /kserokopie/. Dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki ul. Gdańska 147 85-915 Bydgoszcz lub przesłać na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl w terminie do dnia 31 maja 2

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).