Podstawowe informacje

Informatyk

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Informatyk

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: informatyczne
  • Znajomość oprogramowania WINDOWS 10, WINDOWS Serwer 2008, WINDOWS Serwer 2012
  • znajomość oprogramowania GEOMEDIA PROFESSIONAL (Hexagon)

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie Domeną WINDOWS, instalacja oprogramowania systemowego

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej 3-go Maja 55 Ostrów Mazowiecka 07-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018