Szczegóły oferty

Informatyk

OFERTA NIEAKTUALNA

mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Informatyk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: informatyczne
  • Znajomość oprogramowania WINDOWS 10, WINDOWS Serwer 2008, WINDOWS Serwer 2012
  • znajomość oprogramowania GEOMEDIA PROFESSIONAL (Hexagon)

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie Domeną WINDOWS, instalacja oprogramowania systemowego

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej 3-go Maja 55 Ostrów Mazowiecka 07-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).