Szczegóły oferty

Informatyk

WARTER FUELS S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-29

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się głównie w produkcji benzyn lotniczych i rajdowych. Nasze produkty sprzedawane są w ponad stu krajach na świecie.

Mierzymy bardzo wysoko, a co za tym idzie? Po nasze paliwo sięgają najlepsi! Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, tworzymy paliwa, które są w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Zawsze chcemy być o krok przed potrzebami naszych klientów. Ich zadowolenie z finalnego produktu dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego, jeszcze bardziej intensywnego działania

Informatyk

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska:

  • Bieżące rozwiązywanie wszelkich problemów w zakresie informatyki (w zakresie software, hardware)
  • Wsparcie pracowników (rozwiązywanie problemów z zakresu IT, instruktaż dla nowych pracowników),
  • Administrowanie serwerem Windows 2003/2008/2012/2016
  • Utrzymywanie ciągłości pracy systemów informatycznych
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania komputerowego wykorzystywanego w Spółce
  • Aktywne działania mające na celu dbanie o sprawne funkcjonowanie zaplecza informatycznego w Spółce
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania i sprzętu komputerowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sieci LAN i WAN oraz sieci teleinformatycznych
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Znajomość systemów Linux, Unix
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów również pod presją czasu
  • Zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP a w szczególności systemu IMPULS firmy BPSC oraz umiejętność programowania w środowisku MS Visual Studio

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pracę w zgranej, pozytywnej ekipie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.