Szczegóły oferty

HYDRAULIK/ŚLUSARZ

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł HYDRAULIK/ŚLUSARZ - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe, staż: 5 lat - umiejętności: znajomość zasad działania i obsługi układów hydraulicznych maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn, naprawa i sprawdzenie warsztatowe podzespołów hydraulicznych, zgłaszanie potrzeb materiałowych dot. zakupów części układów hydraulicznych , typowanie i planowanie konserwacji , przeglądów, remontów urządzeń i instalacji hydraulicznych , wykonywanie wszelkich prac warsztatowych i naprawczych urządzeń i odzespołow hydraulicznych

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie Opolska 19 Chorzów 41-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, dyplom, uprawnienia

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).