Szczegóły oferty

Hydraulik

I-Work agencja zatrudnienia

OFERTA NIEAKTUALNA

reykjavík

Data dodania:
2018-11-14

Data pierwszej publikacji:
2018-11-13

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla różnych sektorów m.in. produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców.
Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Hydraulik
Reykjavík

Obowiązki
Firma i-Work poszukuje pracowników do pracy jako HYDRAULIK  na Islandii.
Miejsce pracy dla 6 osób z doświadczeniem

Wymagania

  • język angielski
  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie

Oferujemy

  • legalną pracę
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach islandzkich
  • umowę w oparciu o związki zawodowe
  • wynagrodzenie co miesiąc na koncie pracownika
  • stałą, atrakcyjną pensję
  • organizację przelotu
  • ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48 668 726 436 lub kontakt mailowy na adres Aplikuj

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.