Szczegóły oferty

Hunter Sprzedaży ICT

Orange Polska S.A.

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Team Poznań

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów i ich raportowanie
  • rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania ICT umożliwiające poprawę wskaźników finansowych i biznesowych klienta
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi poprzez dogłębne poznanie specyfiki ich działalności biznesowej
  • oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT
    dla Klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • analiza trendów i rozwiązań rynkowych
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • masz minimum 2 lata popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży aktywnej, w branży: telekomunikacja/ICT/IT
  • masz wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań Cloud, Security, technologii LAN/WAN/SDWAN
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną dzięki czemu potrafisz budować trwałe relacje
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • potrafisz analizować i wyciągać wnioski
  • znasz język angielski
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Auto służbowe
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Estera Beniowska

Estera.Beniowska2@orange.com

Poznaj

Orange

66

aktualnych ofert pracy