Podstawowe informacje

HR Event Menager

CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
20-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - HR Event Menager

Działamy na rynku już od 18 lat. Prowadzimy prestiżowe projekty w obszarze cali trading. Naszą firmę tworzą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. Wspólnie dbamy o świetną atmosferę pracy oraz najwyższy poziom realizacji powierzonych nam zadań. Dzięki temu jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie.

Specjalista ds. marketingu afiliacyjnego Miejsce pracy: Toruń

Zakres zadań:

  • organizacja eventów dla pracowników oraz kandydatów do pracy
  • komunikacja organizowanych wydarzeń poprzez social media
  • współpraca ze środowiskiem studenckim
  • udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych realizowanych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
  • tworzenie krótkich video i fotorelacji oraz newsów na temat podejmowanych przez CTDP inicjatyw skierowanych do pracowników i kandydatów do pracy
  • analiza efektów podejmowanych działań, raportowanie

  • lubisz ludzi:-) lubisz współpracować, być częścią zespołu
  • posiadasz doświadczenie w organizacji eventow
  • masz głowę pełną pomysłów i determinację, by je realizować na najwyższym poziomie
  • potrafisz tworzyć ciekawe newsy, które przykuwają uwagę
  • potrafisz przekazywać informacje poprzez obraz - foto, video
  • masz umiejętność obsługi programów graficznych na wysokim poziomie
  • czujesz klimat pokolenia młodych pracowników
  • znasz środowisko studenckie i wiesz jak w nim zaistnieć
  • posiadasz umiejętność obsługi kanałów w social mediach od strony administratora
  • potrafisz analizować efektywność prowadzonych kampanii, wyciągać wnioski, rekomendować zmiany
  • znasz takie narzędzia jak: Facebook Ads, Audience Insights, Google Analytics, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva

Na co możesz liczyć w zamian:

Proponujemy kreatywną pracę w świetnej atmosferze, w gronie doświadczonych pasjonatów, którzy lubią to, co robią :-)

A konkretnie oferujemy:

  • pracę w siedzibie firmy w Toruniu
  • umowę o pracę i wszystkie narzędzia potrzebne do jej wykonywania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet bonusów pozapłacowych - m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, aplikacja rabatowa, bezpłatny kurs języka angielskiego
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

Jak aplikować?

Prześlij do nas swoje CV lub zagadaj nas na messengerze. Pamiętaj o dodaniu aktualnej zgody dot. przetwarzania danych osobowych.

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.01.2019