Podstawowe informacje

HR Business Partner

Kompania Piwowarska

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - HR Business Partner
HR Business Partner Miejsce pracy: Warszawa i Polska Północna

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM ZAANGAŻOWANIEM, PODEJMIJ NASTĘPUJĄCE WYZWANIA:

  • HR Business Partnering dla obszaru sprzedaży
  • uczestniczenie w realizacji celów biznesowych swoich Klientów, poznawanie ich potrzeb, problemów i wspieranie w realizacji zadań oferując adekwatne rozwiązania HR-owe, swoją wiedzę i doświadczenie
  • pomoc w przeprowadzeniu niezbędnych zmian biznesowych
  • prowadzenie rekrutacji i selekcji, doradzanie w zakresie rozwoju pracowników i zarządzania wynikami pracy
  • bycie ekspertem w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, który wspierał będzie wszystkie procesy prowadzące do poprawy funkcjonowania i zwiększenia efektywności regionu/działu
  • uczestniczenie w projektach cross-funkcyjnych mających na celu zapewnienie działania firmy w zgodzie z jej wizja i wartościami

CZEKAMY NA OSOBY, KTÓRE WYKAZUJĄ SIĘ:

  • wykształceniem wyższym oraz co najmniej 4-letnim doświadczeniem w pracy w pionie personalnym lub w biznesie w roli managerskiej, w tym 3 lata w roli HR Business Partner
  • umiejętnością zarządzania zmianą, budowania motywacji i zapał do pracy nie tylko u siebie ale i u innych
  • umiejętnością budowania relacji strategicznych oraz przekonywania i wywierania wpływu
  • podstawową znajomością prawa pracy
  • umiejętnością prowadzenia szkoleń / facylitowania spotkań
  • samodzielnością i inicjatywą w rozwiązywaniu problemów
  • łatwością w nawiązywaniu kontaktów
  • odpowiedzialnością, rzetelnością i zaangażowaniem
  • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
  • prawem  jazdy kat. B oraz gotowością do częstych podróży służbowych

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce,
  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,
  • otwartość na Twoje pomysły oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy i wiele innych korzyści.
PRACUJ Z NAMI
I TWÓRZ MARKĘ MISTRZÓWKompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategię „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista do spraw kadrowo - płacowych 146
GAZGROD PLUS Sp. z o.o. Żyrardów, Mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa kadrowo - płacowa (prowadzenie dokumentacji pracowniczej, naliczanie wynagrodzeń, obsługa: ZUS, US, GUS, PFRON, itp.) Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 1 lat - konieczne Spos&oacut"

Specjalista ds. Rekrutacji z rosyjskim
EWKA-BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Węgrów, Mazowieckie

Zakres obowiązków: samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych wyszukiwanie pracowników z Wschodu wyszukiwanie agentów na Ukrainie spotkanie z pracownikami wsparcie kierowników działów w sprawach personalnych wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych ka"

Sekretarka ds. kadrowych k/m
Medyczna Szkoła Policealna nr 3 w Warszawie Reda, Mazowieckie

Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji w zakresie zatrudniania, zwalniania, a także zmiany warunków pracy i płacy pracowników; ustalanie uprawnienia pracowników do: nagród jubileuszowych, świadczeń emerytalno-rentowych, innych uprawnień i zobowiązań wynika"

Specjalista ds. Kadr i Płac
Fiege Sp. z o.o. Mszczonów, Mazowieckie

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.   DOŁĄCZ DO ZESP"

Asystent/ka ds. Rekrutacji Warszawa
HRBC Group Sp.z o.o. Warszawa, Mazowieckie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy k"

HR Business Partner (zastępstwo - 15 miesięcy)
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

HR Business Partner (zastępstwo - 15 miesięcy) Warszawa Dla naszego Klienta na okres 15 miesięcy pilnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: HR Business Partner Miejsce pracy:Warszawa Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - realiz"