Szczegóły oferty

HR Business Partner

Michael Page

OFERTA NIEAKTUALNA

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Data dodania:
2018-12-21

Data pierwszej publikacji:
2018-12-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
Monster Polska

Poszukuję kandydata na stanowisko HR Business Partnera, który będzie odpowiedzialny za wsparcie managerów we wszystkich obszarach miękkiego HRu oraz kwestiach związanych z administracją personalną.

Informacje o kliencie

Dla mojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukuję kandydata na stanowisko HR Business Partnera.

Opis stanowiska
  • Wspieranie managerów we wszystkich obszarach HR
  • Udział w międzynarodowych projektach HR tj.: badanie satysfakcji pracowniczej, oceny roczne, usprawnianie komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz bieżąca wsparcie wdrożenia nowych pracowników (onboarding, szkolenia)
  • Wsparcie obsługi kadrowej w zakresie zatrudnienia pracowników
  • Kreowanie działań w obszarze employer branding
  • Usprawnianie wszelkich procesów HR

Profil kandydata
  • Wymagane doświadczenie w firmie produkcyjnej oraz międzynarodowym środowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praktyczna wiedza w zakresie prawa pracy
  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy