Podstawowe informacje

HANDLOWIEC

KAPICA SP. Z O.O. SP. K.

OFERTA NIEAKTUALNA

Zawadzkie, Opolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - HANDLOWIEC

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: francuski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontakt z klientami, realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku francuskim, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej. Przyjmowanie i ewidencja zamówień. Sporządzanie zleceń produkcyjnych w programie Klaes.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV ze zdjęciem, podanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.08.2018