Podstawowe informacje

Handlowiec

LOVE LIFE SPÓŁKA z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wola Mrokowska, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Handlowiec

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: uczciwość, pracowitość, punktualność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów - języki obce: chiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku, oraz sporządzanie umów i zamówień towarowych, język chiński do porozumiewania się z zarządem i zamawiania towaru, kompetencje sprzedawcy i kasjera, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018