Podstawowe informacje

Handlowiec specjalizujący się w sprzedaży internetowej

INFINITA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Praca - Handlowiec specjalizujący się w sprzedaży internetowej

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Specjalista sprzedaży internetowej
  • Wykształcenie średnie ogólnokształcące, 2 lata stażu pracy,umiejętności i doświadczenie w sprzedaży internetowej, doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej, doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami doświadczenie w obsłudze aukcji na portalach typu Allegro, eBay, doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami, obsługa komputera, bardzo dobra znajomość języka angielskigo.

Zakres obowiązków:

  • Stała analiza otoczenia konkurencyjnego, obsługa klientów i realizacja zamówień, zapewnienie wysokich standardów komunikacji z klientami i dostawcami, aktywne działania doskonalące, związane z rozwojem sprzedaży internetowej. Kontakt kandydatów z pracodwacą: sekretariat@infinita.net.pl Godzina zakończenia pracy: 17:00 System wynagrodzenia: 3000,00 brutto podstawa+premia Miejsce pracy: Wroclaw, ul. Żelazna Sala G

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017