Szczegóły oferty

Handlowiec specjalizujący się w sprzedaży internetowej

INFINITA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Handlowiec specjalizujący się w sprzedaży internetowej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Specjalista sprzedaży internetowej
  • Wykształcenie średnie ogólnokształcące, 2 lata stażu pracy,umiejętności i doświadczenie w sprzedaży internetowej, doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej, doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami doświadczenie w obsłudze aukcji na portalach typu Allegro, eBay, doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami, obsługa komputera, bardzo dobra znajomość języka angielskigo.

Zakres obowiązków:

  • Stała analiza otoczenia konkurencyjnego, obsługa klientów i realizacja zamówień, zapewnienie wysokich standardów komunikacji z klientami i dostawcami, aktywne działania doskonalące, związane z rozwojem sprzedaży internetowej. Kontakt kandydatów z pracodwacą: sekretariat@infinita.net.pl Godzina zakończenia pracy: 17:00 System wynagrodzenia: 3000,00 brutto podstawa+premia Miejsce pracy: Wroclaw, ul. Żelazna Sala G

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).