Podstawowe informacje

Handlowiec

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Handlowiec

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: dobry kontakt z klientami - języki obce: wietnamski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z kontrahentem wietnamskim z branży odzieżowej i obuwniczej, negocjowanie cen, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, zawieranie nowych kontraktów, sporządzanie raportów dla właściciela

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: bezpośredni kontakt z kontrahentem wietnamskim z branży odzieżowej i obuwniczej, negocjowanie cen, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, zawieranie nowych kontraktów, sporządzanie raportów dla właściciela

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018