Szczegóły oferty

Handlowiec

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-27

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Handlowiec - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Pozostali pośrednicy handlowi

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień od firm detalistycznych prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin, zorganizowanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych z Chin, prowadzenie negocjacji cen towarów handlowych, język chiński mile widziany

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: zbieranie zamówień od firm detalistycznych prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin, zorganizowanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych z Chin, prowadzenie negocjacji cen towarów handlowych

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).