Podstawowe informacje

Handlowiec

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
27-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Handlowiec

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Pozostali pośrednicy handlowi

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień od firm detalistycznych prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin, zorganizowanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych z Chin, prowadzenie negocjacji cen towarów handlowych, język chiński mile widziany

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: zbieranie zamówień od firm detalistycznych prowadzonych przez przedsiębiorców z Chin, zorganizowanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych z Chin, prowadzenie negocjacji cen towarów handlowych

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018