Szczegóły oferty

Handlowiec

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-10

Data pierwszej publikacji:
2017-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Opis oferty pracy

Artykuł Handlowiec - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • dbanie o relacje z klientami z Rosji, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontraktów z klientami z Rosji

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: dbanie o relacje z klientami z Rosji, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontraktów z klientami z Rosji

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).