Podstawowe informacje

Handlowiec

Ofama Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3762 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Handlowiec

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kategorii B - umiejętności: umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, b.dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi Klientami, przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych, sprzedaż urządzeń, odpowiedzialność za jakość obsługi Klienta, udział w targach i pokazach, Praca w godzinach 7-15

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.08.2018