Podstawowe informacje

Handlowiec

SPARTA UA & PL SP. Z. O. O

OFERTA NIEAKTUALNA

Michałowice, Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Handlowiec

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • Wykształcenie średnie. Staż pracy 2 lata. Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne. Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie bazy klientów
  • Przygotowanie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji. Praca od pon - pt w godz. 8-16 Kontakt osobisty od pon - pt w godz 8-16 05-816 Michałowice ul. Ludowa 7a/14

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV,SKIEROWANIE

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018