Szczegóły oferty

Handlowiec

FIRMA BIAŁOSTOCKA

OFERTA NIEAKTUALNA

białystok, podlaskie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Handlowiec - obrazek nagłówkowy

Handlowiec/konsultant -Białystok jak i całe Podlasie.
Praca dodatkowa lub stała, ona się dostosowuje do Ciebie,a nie ty do niej.
Jeżeli jesteś:
*otwarty na nowe znajomości
*pewny siebie i odważny
*nie boisz się wyzwań
*energiczny jak i komunikatywny
Szukamy właśnie Ciebie!
Oferujemy:
*atrakcyjne wynagrodzenie
*darmowe szkolenia
*pełne wsparcie na każdym kroku
Jesteś studentem, uczniem zaocznym, pracujesz na jedną zmianę, a może na dwie? Nie ważne jaki masz zawód, wystarczy kilka wolnym popołudni.
Nie posiadasz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy
Prosimy o aplikowanie CV wraz z numerem telefonu :)

Specjalista ds. spedycji/ handlowiec
Ogłoszenie użytkownika OLX białystok, podlaskie

fuh tomasz prokorym to firma transportowo-spedycyjna z 23 letnim doświadczeniem. specjalizujemy się w przewozie ładunków na terenie unii europejskiej, rosji, białorusi, ukrainy oraz kazachstanu. zróżnicowany tabor samochodowy, a także doświadczona kadra zarządzająca transportem i spedycją dają nam elastyczność oraz sprawność funkcjonowania na niełatwym i dynamicznie zmieniającym się rynku transportowym

Zatrudnimy przedstawiciel - handlowiec mięsny zakątek

wyrób wędlin mięsny zakątek poszukuje pracowników na stanowisko:   handlowiec zakres obowiązków:   obsługa i pozyskiwanie klientów indywidualnych lub firmowych, sprzedaż wędlin tradycyjnych na terenie miasta białystok i okolic.   wymagania: -prawojazdy kategoria b -zaangażowanie i rzetelność w pracy -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Handlowiec z wiedzą o audio-video

zakres obowiązków: -obsługa klientów w salonie, telefoniczna i przez internet -obsługa zamówień internetowych -umiejętność projektowania i prezentacji systemów audio-video i hi-fi -doradztwo związane z wyborem sprzętu   wymagania: -doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami -znajomość zagadnień związanych z rtv, sprzętem audio/video