Podstawowe informacje

Grafik komputerowy

ANNA KUROWSKA TechMedia

OFERTA NIEAKTUALNA

Siedlce, Mazowieckie

Data publikacji:
15-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Grafik komputerowy
Wir von ROSCOM pflegen eine offene Unternehmenskultur die auf Vertrauen und Verlässlichkeit aufgebaut ist. Wir bieten eine langfristige Stelle in einem renommierten Unternehmen sowie leistungsgerechte Entlohnung.

Wir suchen zur Unterstützung des Teams: 1 Produktionsarbeiter/in

in Völkermarkt.

Dauerstelle ab 01. Juli 2018.

Anforderungen:

- Erfahrung in der Produktion bzw. Maschinenbedienung

- Schichtbereitschaft (3er-Schicht)

- Staplerschein von Vorteil

- Führerschein B und eigenes Fahrzeug zum Erreichen des Arbeitsorts erforderlich

- Zuverlässigkeit und selbständige Arbeitsweise

Vollzeitbeschäftigung - 38 Wochenstunden

Arbeitsort:

- Raum Völkermarkt

Entlohnung:

- 11,60 EUR brutto pro Stunde + Schichtzulagen

- Überzahlung je nach Qualifikation möglich

Bewerbung:

- telefonische Terminvereinbarung durch Bewerber/in mit Frau Hallegger unter 0463/319649 erbeten

oder per Mail unter: gabi.hallegger@roscom.at

Persönliche Vorstellung in unserem Klagenfurter Büro:

ROSCOM Arbeitskräfte GmbH

Villacherstr. 57

9020 Klagenfurt

Tel.: 0463 / 319 649

Dienstgeber:

Roscom GmbH

Hauptstraße 121

9201 KRUMPENDORF

Das Mindestentgelt für die Stelle als Produktionsarbeiter/in beträgt 11,60 EUR brutto pro Stunde. Bereitschaft zur Überzahlung.

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017

Sprawdź również inne oferty z branży:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klientów z krajów DACH - elastyczny grafik
CEE Experts Warszawa, Mazowieckie

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Młodszy Specjalista "

Graphic Designer
Awena Warszawa, Mazowieckie

Graphic Designer Miejsce pracy: Warszawa Rozwój naszej firmy, nowe przestronne biuro na Kabatach oraz sukcesy naszych klientów spowodowały, ˝e poszukujemy profesjonalistów na stanowisko: Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej z uznanymi na rynku m"

Junior Graphic Designer
AD Butik Agencja Reklamowa Agnieszka Chochman Warszawa, Mazowieckie

AD Butik Agencja Reklamowa Agnieszka Chochman Jesteśmy agencją typu full service. Skutecznie realizujemy projekty dla wielu branż. Tworzymy zespół ekspertów komunikacji marketingowej. Wrażliwych na piękno i otwartych na nowe. Wyróżnia nas niestandardowe nastawienie do wyzwań. We współ"

młodszy specjalista grafik
Warszawa, Mazowieckie

opis stanowiska: • obsługa programów graficznych corel draw, adobe (photoshop, illustrator); • przygotowywanie i projektowanie materiałów do sprzedaży ( oferty handlowe, materiały reklamowe, plakaty); • obsługa sklepu internetowego miejsce pracy : warszawa, białołęka, ul.borecka 27 "

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY
5JOBS Rekrutacje Branżowe - DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE Warszawa, Mazowieckie

Nowoczesna, rozwijająca się zachodnia firma poligraficzna wytwarzająca najwyższej jakości produkty znane na całym świecie zatrudni odpowiednią osobę  na stanowisku: DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY Warszawa OCZEKUJEMY kandydatów posiadających doświadczenie drukarza fleksogr"

3D Artist / Grafik 3D
BIGRAM S.A. Warszawa, Mazowieckie

Nasza firma od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału "