Podstawowe informacje

Grafik komputerowy

ANNA KUROWSKA TechMedia

OFERTA NIEAKTUALNA

Siedlce, Mazowieckie

Data publikacji:
15-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Grafik komputerowy
Wir von ROSCOM pflegen eine offene Unternehmenskultur die auf Vertrauen und Verlässlichkeit aufgebaut ist. Wir bieten eine langfristige Stelle in einem renommierten Unternehmen sowie leistungsgerechte Entlohnung.

Wir suchen zur Unterstützung des Teams: 1 Produktionsarbeiter/in

in Völkermarkt.

Dauerstelle ab 01. Juli 2018.

Anforderungen:

- Erfahrung in der Produktion bzw. Maschinenbedienung

- Schichtbereitschaft (3er-Schicht)

- Staplerschein von Vorteil

- Führerschein B und eigenes Fahrzeug zum Erreichen des Arbeitsorts erforderlich

- Zuverlässigkeit und selbständige Arbeitsweise

Vollzeitbeschäftigung - 38 Wochenstunden

Arbeitsort:

- Raum Völkermarkt

Entlohnung:

- 11,60 EUR brutto pro Stunde + Schichtzulagen

- Überzahlung je nach Qualifikation möglich

Bewerbung:

- telefonische Terminvereinbarung durch Bewerber/in mit Frau Hallegger unter 0463/319649 erbeten

oder per Mail unter: gabi.hallegger@roscom.at

Persönliche Vorstellung in unserem Klagenfurter Büro:

ROSCOM Arbeitskräfte GmbH

Villacherstr. 57

9020 Klagenfurt

Tel.: 0463 / 319 649

Dienstgeber:

Roscom GmbH

Hauptstraße 121

9201 KRUMPENDORF

Das Mindestentgelt für die Stelle als Produktionsarbeiter/in beträgt 11,60 EUR brutto pro Stunde. Bereitschaft zur Überzahlung.

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017

Sprawdź również inne oferty z branży:

Graphic Designer
kreacja.co Łukasz Kwasiborski Warszawa, Mazowieckie

kreacja.co Łukasz Kwasiborski Graphic Designer Miejsce pracy: Warszawa KREACJA w biurze przy ul. Bysławskiej 82 w Warszawie .CO W PRACY projektowanie graficzne dla dużych marek, wschodzących i nowych brandów współpraca z zespołem przy tworzeniu kreacji "

Grafik komputerowy - Projektant
Massi Sp. z o.o. Mazowieckie

Firma Massi działa na rynku od 2011 roku. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się marką w branży wyposażenia łazienek w Polsce. Z roku na rok rozwijamy się i zwiększamy przewagę na rynku wprowadzając nietypowe rozwiązania oraz rozszerzając swoją ofertę.Jesteśmy firmą, która stawi"

Grafik 3D
Intiaro sp z o.o. Warszawa, Mazowieckie

POSZUKUJEMY GRAFIK 3D Warszawa Chcesz uczestniczyć w jednym z najbardziej ambitnych i rozwojowych projektów 3D oraz Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) w Polsce i na świecie?   Masz do zaoferowania ogromny potencjał, ambicję oraz umiejętności techni"

Introligator poligraficzny
Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Wykonywanie ręcznych prac introligatorskich, składanie i sklejanie tektury, kontrola jakości wykonanych prac, organizacja stanowiska pracy. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - umiejętności: sprawność manualna - konieczne Sposób apli"

Pomoc drukarza
PLAST SERVICE PACK Sp. z o.o. Wola Mrokowska, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Pomaganie w procesie druku, zgodnie z planem produkcyjnym Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne; średnie zawodowe - pożądane Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski"

Introligator - do przyuczenia zawodu
MATRIX-DRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Piaseczno, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Praca na maszynach introligatorskich ( w przypadku ich znajomosci), jak też ręczne prace na intrologatorni oraz prace pomocnicze jak pakowanie, kompletowanie. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - pozostałe: WYKSZTAŁCENIE BEZ ZNACZENIA-PREFE"