Podstawowe informacje

Grafik komputerowy

PW Partner sp. z o.o. sp.k.

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Grafik komputerowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - umiejętności: dobra znajomość obsługi komputera w tym programów graficznych
  • programy do obróbki grafiki
  • sumienność

Zakres obowiązków:

  • wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia, dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów graficznych, znajomość programów do obróbki grafiki, sumienność zakres obowiązków: przygotowanie oraz wydruk projektów graficznych

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontaskt telefoniczny, e-mailowy, osobisty

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018