Szczegóły oferty

Grafik

Nowa Itaka Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, opolskie

Data dodania:
2019-07-19

Data pierwszej publikacji:
2019-07-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Twoje stanowisko:

  • Projektowanie i skład materiałów graficznych
  • Przygotowywanie do druku materiałów reklamowych
  • Kompleksowe projektowanie graficzne
  • Tworzenie prezentacji firmowych zgodnie z przyjętymi standardami

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • Znajomość programów graficznych: InDesign, Photoshop, Illustrator
  • Praktyczna znajomość zagadnień DTP i umiejętność przygotowania prac graficznych do druku
  • Kreatywność i pasja do tworzenia materiałów graficznych
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektów
  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Firmowe wyjazdy zagraniczne
  • Dofinansowanie do wczasów zagranicznych Pracownika i jego najbliższych
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży operatorów turystycznych.