Szczegóły oferty

PKO Ubezpieczenia

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-04-04

Data pierwszej publikacji:
2019-03-20

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-23

Data wygaśnięcia:
2019-04-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Warszawa
PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy
w Biurze Marketingu i PR na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: CRM/03/2019

Podstawowe zadania:

  • współpraca z PKO Bankiem Polskim S.A. przy inicjowaniu, nadzorowaniu i optymalizacji kampanii sprzedażowych i retencyjnych realizowanych przez bank banku dla produktów ubezpieczeniowych
  • budowa obszaru CRM PKO w PKO Ubezpieczenia, w szczególności:
    • usystematyzowanie obszaru zgód marketingowych,
    • rozbudowa narzędzi wspierających CRM przy współpracy z Departamentem IT,
    • optymalizacja bieżących i uruchamianie nowych kampanii (w szczególności retencyjnych),
    • monitorowanie i raportowanie realizowanych kampanii,
  • zarządzanie wiedzą o kliencie,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu rozwoju biznesu (w zakresie CRM).

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność wyciągania wniosków biznesowych na podstawie przeprowadzanych analiz,
  • praktyczna umiejętność analizy danych - znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL i środowiska SAS,
  • praktyczna znajomość systemów CRM oraz aktywnego marketingu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu i możliwość korzystania z biblioteczki dla pracowników,
  • pracę w siedzibie Spółki w centrum Warszawy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą przycisku

W przesłanych dokumentach prosimy o zamieszczenie (przepisanie) jednego lub obu oświadczeń następującej treści:

1) dotyczy aktualnej rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych odrębnie przez każdego z Administratorów, tj. PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.”

2) dotyczy przyszłych rekrutacji, o ile kandydat jest nimi zainteresowany

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych odrębnie przez każdego z Administratorów ,tj. PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez któregokolwiek z Administratorów.”

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.