Podstawowe informacje

Główny księgowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gorzyń" z siedzibą w Muchocinie

OFERTA NIEAKTUALNA

Międzychód, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Główny księgowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: PRAWO JAZDY KAT. B* - inne zawody: Księgowy, staż: 1 lat - pożądane
  • Przepracowany rok w zawodzie księgowy

Zakres obowiązków:

  • - pełna księgowość - przyjmowanie opłat za lokale mieszkalne, - księgownie faktur - sporządzanie analiz finansowych - prowadzenie księgowości przebitkowej

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018