Podstawowe informacje

Główny księgowy

Biuro Wystaw Artystycznych,, U Jaksy"

OFERTA NIEAKTUALNA

Miechów, Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
część etatu / praca dodatkowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Główny księgowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne
  • mile widzine : znajomość zasad ksiięgowania i język angielski i certyfikaty

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiegowości analitycznej i syntetycznej, sprawozdawczości finansowej , sporzadzanie analiz opisowych , listy płac oraz przestrzeganie przepisów finansowo - ksiegowych .

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.07.2018