Szczegóły oferty

Główny księgowy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

OFERTA NIEAKTUALNA

damnica, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-06-03

Data pierwszej publikacji:
2018-06-01

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Główny księgowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: analiza ekonomiczno - finansowa
  • Bankowość, rachunkowość finansowa
  • administracja i finanse
  • Szczegóły oferty na stronie http://oswdamnica.biposwiata.pl/nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa finansowo-księgowa placówki ( budżet i fundusz socjalny) sporządzanie i kontrola realizacji planów dochodów i wydatków prowadzonych dla poszczególnych zespołów kont, uzgadnianie księgowości analitycznej z syntetyczną w ustawowych terminach, prowadzenie korespondencji finansowej, sporządzanie umów i obciążeń wynajmu pomieszczeń szkolnych oraz za usługi: transport i wyżywienie, przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych, rozliczanie inwentaryzacji składników majątkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych i analiz, nadzór nad prawidłowością pobieranych i odprowadzanych dochodów. Szczegóły oferty na stronie http://oswdamnica.biposwiata.pl/nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego. Godz. pracy 7.30-15.30.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Szczegóły oferty na stronie http://oswdamnica.biposwiata.pl/nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).