Podstawowe informacje

Główny Księgowy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "AGRO-TERS" EDWARD SOLAK I STANISŁAW SOLAK SPÓŁKA JAWNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Chełm, Lubelskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 6000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Główny Księgowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • posiadanie uprawnień: obsługa komputera - umiejętności: pełna księgowość - inne zawody: Księgowy, staż: 5 lat
  • kontakt: 22-100 Chełm ul. Rampa Brzeska 3 Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy:beata.hajduk@agro-ters.pl

Zakres obowiązków:

  • Pełna ksiegowość

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018