Szczegóły oferty

Głowna księgowa

Domino Temporary

OFERTA NIEAKTUALNA

radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Data wygaśnięcia:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla swojego klienta- firmy produkcyjnej (tworzywa sztuczne) prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom (mazowieckie)

Nr ref: Radom/ Główna Księgowa/ y/jobs.pl

Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia

Wymagane wykształcenie: wyższe

Wymagane doświadczenie: powyżej 4 lat

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości w międzynarodowej firmie- produkcja + magazyn
  • sporządzanie sprawozdań finansowych w oparciu o standardy rachunkowości, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i innych zestawień finansowych,
  • przeprowadzanie procedur kontrolnych oraz ich aktualizacja,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • analiza i uzgadnianie rozrachunków, weryfikowanie oraz kontrola kosztów,

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości, w tym min. 3 lata na stanowisku Głównej Księgowej/ doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej z magazynem,
  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • Biegła znajomości prawa podatkowego (m.in. CIT, PIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości, znajomość zagadnień dot. cen transferowych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w interesujących projektach
  • pracę na jedną zmianę/ elastyczny grafik

CV prosimy wysyłać poprzez portal lub na adres mail