Podstawowe informacje

Global Head of HR

Goldman Recruitment

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Data publikacji:
17-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Global Head of HR
Goldman Recruitment is a leading Polish consulting company specializing
in recruitment using Search & Selection and Executive Search methods.
Our ambition is to provide the highest level of service, ahead of the market
and creating a new standard in the personal consulting industry.

www.goldmanrecruitment.plFor our client, a global manufacturing company we are looking for qualified candidates for the position of Global Head of Human Resources.Global Head of HR Ref. no 181101/4840

Responsibilities:

  • oversees global HR team (EMEA and APAC) and all aspects of HR operations, including, but not limited to, management of the global HR budget,
  • responsible for providing direct reports with ongoing feedback, coaching, and development opportunities,
  • manages and oversees all human resources functions and processes, including, but not limited to, recruiting, employer branding, performance management, compensation, benefits, payroll and HR administration,
  • ensures, in conjunction with legal, organizational compliance with local employment laws,
  • ensures that HR initiatives are aligned with organizational strategy,
  • acts as a strategic partner to the Management Board and Senior Leadership Team on HR and organizational development matters.
  • provides strategic guidance and day-to-day advice to the Senior Managers related to personnel matters,
  • manages and continually improves the organizational approach to total rewards, inclusive of base compensation and other rewards and recognition approaches,
  • links rewards with performance management processes within budget parameters,
  • designs strategy for organizational culture,
  • develops and maintains organizational leadership principles and values,
  • leads organizational communication on strategic human capital topics.

Requirements:

  • 12+ years of HR experience including 3+ years of HR Director experience,
  • a global perspective with the ability to successfully adapt to a continuously growing and changing environment,
  • solid knowledge HR processes in global manufacturing company,
  • strong organizational skills and the ability to use independent judgment in prioritizing tasks to meet or exceed deadlines,
  • proven ability to work in a fast-paced environment and manage multiple projects,
  • superior work ethic, accountability and ownership of work,
  • demonstrates the ability to solve difficult problems with effective solutions.

The offer:

  • attractive tax-free salary and bonus,
  • company car,
  • social benefits.

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.01.2019

Sprawdź również inne oferty z branży:

Head Hunter / Partner Rekrutacyjny/ Freelancer
HR WARSZAWA Opis Stanowiska: • Wyszukiwanie Kandydatów Metodą Direct Search Oraz Executive Search • Przeprowadzaniu Procesu Rekrutacji I Selekcji Kandydatów Według Ściśle Określonych Kryteriów; • Tworzenie Arkusza Oceny Kandydatów, Rekomendacji Oraz Weryfikacje Referencji Wymagania: • Doświadczenie W Samodzielnym Prowadzeniu Procesów Rekrutacyjnych Na Stanowiska Niskiego, Średniego I Wysokiego Szczebla Oraz Stanowiska Specjalistyczne; • Bardzo Wysoko Rozwinięte Zdolności Komunikacyjne • Kreatywność, Pozytywne Nastawienie I Orientacja Na Osiąganie Wyników • Znajomość Jęz. Angielskiego, Zdalna

Opis oferty pracy: Head Hunter / Partner Rekrutacyjny / Freelancer Branża: Agencja HR lokalizacja: Polska Opis stanowiska: • wyszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz executive search • przeprowadzaniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów według ściśle określonych kryterió"

hr manager
Randstad Polska Sp. z o.o. Kraków, Małopolskie

/10/2018/MS/34765 Kraków, Nowy Targ, Zakopane, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę z międzynarodowym środowisku atrakcyjny pakiet benefitów niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje odpowiedzialność za całość działań związanych z obszarem human re"

specjalista ds. kadr
Terma Sp. z o.o. Czaple

Opis oferty pracy: Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest” Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 ko"

specjalista ds. kadr i płac
ZM Nowak Jankowo Gdańskie

Opis oferty pracy: Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Dołącz do nas jako SPECJALISTA DS"

Rekruter / Specjalista HR
ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. Zwickau

Firma ARWA GmbH posiadajaca 80 Oddzialow na terenie Niemiec poszukuje do naszego oddzialu w Zwickau od zaraz Specjalisty HR / Rekrutera Rekruter / Specjalista HR Zwickau Obowiązki - aktywne poszukiwanie kaondydatow/pracownikow  chetnych do pracy na terenie Niemiec - prowadzenie"

Specjalista ds Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ANATOL Sp. z o.o. Bielsk Podlaski Pokaż Na Mapie

Opis oferty pracy: Firma Produkcyjna branży metalowej z kapitałem zagranicznym zatrudni osobę, z dobrą znajomością przepisów Prawa Pracy na stanowisku Specjalisty ds Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Zakres obowiązków: - Samodzielna obsługa kadrowa, w zakresie uzupełniania braków kadrowych firm"