Szczegóły oferty

Galwanizer

Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych TS PCB

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Galwanizer - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie.Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki, Benzynowa 21. Kontakt: 58 325 26 92

Zakres obowiązków:

  • Obsługa lini galwanicznej, strawianie wieszaków, utrzymywanie parametrów procesów zgodnie z technologią, przykręcanie płytek do maszyny, sprawdzanie za pomocą urządzenia przewodzenia obwodów.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).