Szczegóły oferty

Galeria młociny: doradca klienta w salonie vision express 0,75 etatu

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-08

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2650 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

wybierz vision express, międzynarodową firmę optyczną, działającą od 25 lat na polskim rynku i posiadającą sieć ponad 200 salonów na terenie całego kraju.

dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

  • jesteśmy liderem w swojej branży
  • proponujemy realną ścieżkę kariery, wsparcie w osiąganiu celów zawodowych i możliwość awansu
  • zapewniamy specjalistyczne szkolenia, dzięki którym poznasz branżę optyczną od podstaw i zdobędziesz unikalne umiejętności
  • możemy się pochwalić wysoką kulturą pracy i przejrzystymi zasadami

co będzie należało do twoich zadań?

  • aktywne doradzanie klientom w wyborze najlepszych produktów
  • zapewnianie kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • sprzedaż i promowanie oferty vision express
  • dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt salonu

jakich osób szukamy?

  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • otwartych, łatwo nawiązujących relację z innymi ludźmi
  • ambitnych, zaangażowanych i wykazujących się dużą inicjatywą
  • potrafiących pracować w zespole

oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 0,75 etatu (30h/tygodniowo)

wynagrodzenie : 2625 zł brutto + premie sprzedażowe

miejscem pracy będzie nasz salon w galerii młociny w warszawie.

Doradca klienta w salonie kazar
Ogłoszenie użytkownika OLX warszawa, mazowieckie

  do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: sprzedawca salonu kazar - factory ursus / galeria mokotów / arkadia / wola park naszym pracownikom zapewniamy: umowę o pracę praca na pełen etat realną ścieżkę kariery profesjonalne szkolenia zniżki na produkty marki kazar prywatną opiekę medyczną

Doradca klienta firma ochnik - sadyba best mall - 0,5 etatu

ochnik s.a. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej. twórcami sukcesu marki ochnik są nasi pracownicy. dołącz do naszego zespołu! obecnie poszukujemy osób na stanowisko doradca klienta do salonu w sadyba best mall w warszawie nr referencyjny: dk/wasb/202007 osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

Sprzedawca - Doradca Klienta - Galeria Wileńska
VRG SPÓŁKA AKCYJNA warszawa, mazowieckie

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką

Doradca Klienta w Salonie Wyposażenia Łazienek
BIMS warszawa, mazowieckie

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży hurtowego handlu artykułami instalacyjnymi poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta w Salonie Wyposażenia Łazienek Miejsce pracy: Warszawa Jaki jest nasz idealny kandydat?                                Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w branży sanitarnej

ADIUNKT (0,5 ETATU) K/M
Kontakt przez PUP warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków: . Zmianowość: jedna zmiana Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2020 Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: analityk pracy Praca tymczasowa: NIE Wymiar etatu: 0.5 Liczba godzin w tygodniu: 20.0 Liczba godzin w miesiącu: 80

Doradca klienta w salonie paperconcept - warszawa, praga północ

paperconcept zajmuje się sprzedażą papierów ozdobnych, kopert i artykułów kreatywnych. w ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty wiodących na rynku marek, zarówno polskich jak i zagranicznych. jeśli jesteś otwarty, lubisz kontakt z ludźmi, masz w sobie dużo energii i inicjatywy - jesteś kandydatem idealnym! do naszego salonu stacjonarnego w warszawie przy placu konesera 10a poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca