Podstawowe informacje

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1575 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Fryzjer*, staż: 1 lat
  • wykształcenie zawodowe, umiejętności fryzjerskie, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Fryzjer damsko-męski.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwo szkolmne, świadectwa pracy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 9.00-17.00 782 308 906.

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018