Szczegóły oferty

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 1600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Fryzjer - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Fryzjer*, staż: 1 lat
  • wykształcenie zawodowe, umiejętności fryzjerskie, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Fryzjer damsko-męski.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwo szkolmne, świadectwa pracy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 9.00-17.00 782 308 906.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).