Podstawowe informacje

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1040 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Strzyżenie, modelowanie - inne zawody: Fryzjer*
  • Wykształcenie średnie, 2 lata na danym stanowisku, strzyżenie, modelowanie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów salonu. Danie o czystość miejsca pracy Miejsce pracy: Wrocław, ul. Sienkiewicza 80 h pracy w miesiącu dyspozycyjność 8-21 od pn.-sb, w ndz. 10-20 sala H

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017