Szczegóły oferty

Fryzjer/ pomoc fryzjera

OFERTA NIEAKTUALNA

legionowo, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Fryzjer/ pomoc fryzjera - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Cheć nauki zawodu lub znajomość zawodu Fryzjera.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwana osoba do douczenia zawodu fryzjera lub na samodzielne stanowisko. Obsługa klienta, wykonywanie zabiegów fryzjerskich, obsługa terminarza oraz telefonów.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie Gen.Władysława Sikorskiego 11 Legionowo 05-119 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

telefonicznie

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).