Podstawowe informacje

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Data publikacji:
27-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: artystyczne
  • wymagane są następujące uprawnienia: czeladnik fryzjer - inne zawody: Fryzjer*, staż: 6 miesięcy
  • W certyfikaty: ABC koloryzacji GOLDWELL, ABC strzyżeń GOLDWELL oraz WELLA.

Zakres obowiązków:

  • usługi fryzjerskie

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim Al. 3 Maja 36 Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.07.2018