Szczegóły oferty

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Fryzjer - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Fryzjer*, staż: 8 lat
  • poziom wykształcenia niewymagany, umiejętność strzyżenia damskiego, męskiego, koloryzacji, upięcia włosów, kursy fryzjerskie

Zakres obowiązków:

  • strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, upięcia

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z pok. 103A

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).