Podstawowe informacje

Fryzjer

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Fryzjer*, staż: 8 lat
  • poziom wykształcenia niewymagany, umiejętność strzyżenia damskiego, męskiego, koloryzacji, upięcia włosów, kursy fryzjerskie

Zakres obowiązków:

  • strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, upięcia

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z pok. 103A

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.05.2018