Podstawowe informacje

Fryzjer/Fryzjerka

F.H.U. "Ofir" Anna Kulej-Szancenberg

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer/Fryzjerka

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: fryzjer
  • Wymagane postawowe umiejętności fryzjerskie oraz pracowitość, sumienność.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków fryzjerskich: strzyżenie męskie i damskie, modelowanie, koloryzacja, miłe podejście do klienta, dbanie o dobry wizerunek salonu.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017