Szczegóły oferty

Fryzjer/Fryzjerka

F.H.U. "Ofir" Anna Kulej-Szancenberg

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Fryzjer/Fryzjerka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: fryzjer
  • Wymagane postawowe umiejętności fryzjerskie oraz pracowitość, sumienność.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków fryzjerskich: strzyżenie męskie i damskie, modelowanie, koloryzacja, miłe podejście do klienta, dbanie o dobry wizerunek salonu.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).