Szczegóły oferty

Fryzjer damsko-męski

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Fryzjer damsko-męski - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe - umiejętności: Znajomość języków obcych - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wykształcenie min. podstawowe. Umiejętność wykonywania zabiegów manicure i pedicure, regulacja brwi, henna brwi i rzęs, doczepianie rzęs, makijaż. Dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego lub włoskiego.

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie usług z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego, manicure i pedicure, henny brwi i rzęs, regulacji brwi oraz doczepiania rzęs. Utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku, zgodnie w wymogami sanitarnymi i BHP.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).