Podstawowe informacje

Fryzjer damsko-męski

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 420 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Fryzjer damsko-męski

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: Znajomość języków obcych - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wykształcenie min. podstawowe. Umiejętność wykonywania zabiegów manicure i pedicure, regulacja brwi, henna brwi i rzęs, doczepianie rzęs, makijaż. Dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego lub włoskiego.

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie usług z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego, manicure i pedicure, henny brwi i rzęs, regulacji brwi oraz doczepiania rzęs. Utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku, zgodnie w wymogami sanitarnymi i BHP.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018