Podstawowe informacje

Frezer

VISOTEC SOCHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Frezer

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: frezer
  • tokarz - inne zawody: Frezer, staż: 1 lat
  • Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejętności tokarsko-frezerskie. Pracodawca nie wskazał poziomu wykształcenia wobec kandydata.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa frezarek.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017