Podstawowe informacje

Franczyzobiorca - Partner Biznesowy

Żabka Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
18-07-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-08-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Franczyzobiorca - Partner Biznesowy

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w sklepach Żabka i Freshmarket oferowane są najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Łącznie Żabka Polska posiada okolo 4900 placówek.

Więcej informacji o sklepach Żabka oraz Freshmarket na: www.zabka.pl oraz www.freshmarket.pl

> Miejsce pracy: Kraków
 Opis stanowiska:
  • Gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej
  • Przedsiębiorczości - to cecha niezbędna w handlu
  • Umiejętności kierowania zespołem - będziesz liderem dla swoich pracowników
  • Pozytywnego nastawienia do Klienta
  • Zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy
  • Znajomość obsługi komputera (m.in. Pakiet Office)
  • Minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności (m.in. opłacenia pracowników) oraz pokrycie wstępnych kosztów zatowarowania sklepu w produkty regionalne.

Od kandydata oczekujemy:

  • Przedsiębiorczości
  • Umiejętności kierowania zespołem
  • Minimalnego wkładu finansowego

Oferujemy:

  • przychód podstawowy - 6500 zł
  • marża minimum 5%
  • dodatkowy przychód z realizacji planów sprzedażowych
  • dodatkowe premie i świadczenia
  • w pełni wyposażony i zatowarowany sklep
  • stałe wsparcie w prowadzeniu sklepu
  • profesjonalne szkoleni

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zabka Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. pl. Andersa 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.08.2018