Szczegóły oferty

Fizjoterapeuta

OFERTA NIEAKTUALNA

dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Fizjoterapeuta - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - inne zawody: Fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

  • praca w charakterze fizjoterapeuty w ambulatoryjnej rehabilitacji oraz w dziennym oddziale rehabilitacji (masaż, ćwiczenia, magnetoterapia, laseroterapia, wirówki kończyn

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim Budowlanych 1 Lwówek Śląski 59-600

brak

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).