Szczegóły oferty

Export manager

Joanna garnecka

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
rosyjski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł export manager - obrazek nagłówkowy

pgb human resources, dla swojego stałego klienta, polskiej firmy produkującej elementy elektroinstalacyjne, poszukuje kandydata na stanowisko: export managera

zadania na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi na powierzonym terenie (kraje nadbałtyckie, czechy, słowacje, słowenia, węgry, rumunia, bułgaria, ukraina)
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • realizacja zakładanych planów sprzedaży,
  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz uczestnictwo w spotkaniach handlowych,
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju na powierzonych rynkach.

wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języków angielskiego i rosyjskiego,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na rynkach wschodnich i południowych,
  • prawo jazdy kat. b.

klient oferuje:

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju ścieci kontaktów na rynkach wschodnich.