Szczegóły oferty

Event Manager

Runmageddon

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-12-05

Data pierwszej publikacji:
2018-11-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-19

Data wygaśnięcia:
2018-12-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Extreme Events Sp. z o.o. - Jesteśmy organizatorem najbardziej ekstremalnego w Europie cyklu biegów z przeszkodami RUNMAGEDDON (www.runmageddon.pl).

Istniejemy od 2014 roku i od początku staliśmy się liderem w segmencie biegów przeszkodowych w Polsce. Wyznaczamy standardy jakości i wprowadzamy innowacje, za którymi podążają konkurenci z rynku.

W sezonie 2018 w naszych biegach wystartuje ponad 70 tysięcy dorosłych i 20 tysięcy dzieci!

Jesteśmy m.in. laureatem nagród "Kreatory Biznesu" w kategorii Firma, "Najlepszy Bieg Oryginalny 2015 – Nagroda im. Tomasza Hopfera", "Fitness Motywatory" w kategorii Marka i "The Champ Running Awards 2015/2016”.

Jako RUNMAGEDDON tworzymy paczkę pozytywnie zakręconych ludzi. To może być przygoda Twojego życia! Cały czas się rozwijamy, dlatego poszukujemy nowych osób do naszej ekipy w funkcji:
(JUNIOR) EVENT MANAGER
Miejsce pracy:
Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za organizację kilku eventów Runmageddon w ciągu roku zgodnie z ustalonym kalendarzem eventów
  • zarządzanie zespołem projektowym
  • ustalenie harmonogramów pracy i budżetu
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i jednostkami publicznymi
  • nadzór nad dokumentacją realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia w organizacji eventów w roli Event Managera (mile widziane eventy sportowe oraz duże eventy dla firm, koncerty i wydarzenia rozrywkowe)
  • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
  • umiejętność zarządzania projektami
  • doskonała organizacja pracy i terminowość
  • umiejętności miękkie – sprawna komunikacja, umiejętność pracy pod presją czasu i radzenie sobie z emocjami, umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, elastyczność, kreatywność
  • mile widziane umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe, techniczne oraz PR’owe
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych wyjazdów)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office

OFERUJEMY:

  • możliwość ciągłego rozwoju i nieustające wyzwania
  • udział w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość współtworzenia najlepszej serii biegów przeszkodowych w Polsce
  • miejsce pracy w Naszej siedzibie w Warszawie
  • tempo i dynamikę pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Masz siłę i charakter? Chcesz sprawdzić się w wyjątkowej pracy? Lubisz zmiany, a rozwój to Twoje drugie imię? Podejmij wyzwanie! Prześlij do nas swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj podając nazwę stanowiska w temacie wiadomości.

A może to właśnie Ciebie szukamy?
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Extreme Events Sp. z o.o. lub Fundację Runmageddon z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Extreme Events Sp. z o.o. lub Fundacja Runmageddon z siedzibą w Warszawie przy ul. Paska 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne