Szczegóły oferty

Energetyk

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-05-29

Data pierwszej publikacji:
2020-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-07

Warunki zatrudnienia:
Część etatu / praca dodatkowa

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Opis oferty pracy

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Energetyk (Pion Wody/ Oddział Utrzymania Ruchu) Miejsce pracy: Warszawa Nr ref. .: 109/19

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie przełączeń energetycznych w stacjach oraz rozdzielnicach SN, nN
  • współpraca ruchowa z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych
  • zapewnienie ciągłości zasilania i sprawności układów sterowania oraz zabezpieczenie urządzeń elektroenergetycznych i technologicznych
  • kontrola poziomu napięć, stanów liczników, sprawdzanie obciążenia transformatorów i kabli zasilających, poziomu napięć pomocniczych prądu stałego, stanu izolacji sieci
  • nadzorowanie i dopuszczanie do wykonywania remontów, modernizacji i zmian w instalacjach oraz przy montażu i uruchamianiu nowych urządzeń, instalacji elektroenergetycznych przez wykonawców zewnętrznych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego – technicznego
  • świadectwa kwalifikacyjnego serii E na napięcie 20 kV
  • rocznego doświadczenia zawodowego
  • braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku; praca na wysokości i głębokości do i powyżej 3 metrów, praca w kanałach, komorach, zbiornikach, studzienkach, wykopach, w hałasie
  • prawa jazdy kat. B

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.