Szczegóły oferty

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Centrum Chłodnictwa ELTACO S.C. Krzysztof Pietrasz, Andrzej Promowicz

OFERTA NIEAKTUALNA

Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania:
2019-10-19

Data pierwszej publikacji:
2019-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Artykuł                  ELEKTRYK/AUTOMATYK              - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0790

Obowiązki:

montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych w zakresie elektryki i automatyki na terenie całego kraju i za granicą

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania dodatkowe:

  • prawo jazdy kat.B

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Zawód:

  • Elektryk*

Pozostałe wymagania:

  • paszport, doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk/automatyk, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: Trześniowska 7A, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 502 114 282, 502 114 283

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP